Nasza firma powstała poprzez połączenie sił specjalistów z kilku dziedzin w trosce o najwyższą jakość obsługi naszych klientów. Są nimi zarówno klienci indywidualni jak i podmioty gospodarcze. W naszej pracy kierujemy się jakością i rzetelnością. Zawsze dokładamy należytej staranności, aby klient był zadowolony. Stawiamy też na kompleksowość i podchodzenie do problemów w niekonwencjonalny sposób, aby klient zawsze wiedział, że nasza propozycja rozwiązania jego problemu jest dla niego najlepsza.

Zajmujemy się pomocą z zakresu obsługi prawnej, księgowej, finansowania, restrukturyzacji i upadłości (zarówno konsumenckiej jak i przedsiębiorstw).

Zachęcamy do kontaktu, aby osobiście przekonać się o naszych kompetencjach i sposobie działań. Niczego nie obiecujemy, ale też nigdy się nie poddamy prowadząc Twoją sprawę.

Jeden ze wspólników zajmujący się upadłościami i restrukturyzacjami został niejednokrotnie uhonorowany za swoją działalność prospołeczną, gdzie skupia się na problemach ludzi, którzy sami sobie pomóc nie mogą.

Nasze referencje